Szoftver Koordinátor (Ref.sz.: MTB 68769)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Szoftver Koordinátor

munkatársat keres közúti járműrendszerek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnere számára.

Feladatok:

• Fékvezérlő funkcionális szoftvermodulok és platform szoftver integrációja.
• Szoftverintegráció összehangolása más diszciplínákkal és vevői igényekkel.
• Szoftver baseline-ok és release-ek elkészítése, dokumentálása.
• Szoftver teljesítmény- és minőségi mutatók monitorozása.
• Szoftver-architektúra kidolgozásának támogatása.
• Konfiguráció-menedzsmentet támogató eszközök fejlesztése.

Elvárások:

• Villamosmérnöki, mechatronikai vagy informatika területen szerzett (MSc, vagy BSc) diploma.
• Folyékony angol nyelvismeret.
• AUTOSAR ismerete.
• Script nyelvek ismerete.
• Verziókövető rendszerek ismerete.
• Beágyazott rendszerek és build környezetek ismerete.
• Jó kommunikációs készség nemzetközi környezetben.
• Kezdeményezőképesség.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Mózes Kitti IT toborzási tanácsadónk részére a kitti.mozes@adecco.hu címre vagy hívja a +36 30 5489 994-es telefonszámot.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.