Integrációs Architect (Ref.sz.: MTB 68760)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Integrációs Architect

munkatársat keres pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfele számára.

Feladatok:

• IT alkalmazások integrációs tervezése, fejlesztése és tesztelésének támogatása, a Bank üzenetalapú middleware-ének fejlesztése.
• Elosztott rendszerek integrációs fejlesztése, az üzembe állítás támogatása.
• Kapcsolattartás atöbbi fejlesztői csapattal, üzemvezetőkkel, projektvezetőkkel és a társosztályokkal.

Elvárások:

• Több éves fejlesztői tapasztalat elosztott rendszerek környezetében.
• Websphere MQ, Websphere Message Broker tapasztalat.
• Linux, AIX, Windows adminisztráció ismerete.
• Tesztelésben szerzett tapasztalat.
• Adatbázis technológiai ismeretek.
• Írásban és szóban is használható folyékony angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el Pápai Bálint senior IT toborzási tanácsadónk részére a balint.papai@adecco.com címre vagy hívja a +36 30 4893646-es telefonszámot.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.