Java back-end fejlesztő (Ref.sz.: MTB 68757)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Java back-end fejlesztő

munkatársat keres pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára.

Feladatok:

• Szerver oldali Java fejlesztés, valamint a kapcsolódó tervezési és teszt támogatási feladatok elvégzése.
• A java fejlesztői keretrendszer fejlesztése és a fejlesztői szabványok gondozása.
• Kapcsolattartás a többi fejlesztői csapattal, beszállítókkal, architektekkel, integrációs fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel, projektvezetőkkel és a társosztályokkal.

Elvárások:

• Több éves fejlesztői gyakorlattal rendelkezel Java szerver oldali fejlesztésben.
• Ismerős vagy Servlets, XML, XHTML, JDBC, Spring, Hibernate technológiákban.
• Dolgoztál már elosztott rendszerek környezetben (Java, Websphere Application Server, DB).
• Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőséget,
• termékek, folyamatok mélyebb megismerésének, javításának lehetőségét,
• globális rálátást a bank működésére.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el Pápai Bálint részére a balint.papai@adecco.com címre vagy hívja a +36 30 489 3646-os telefonszámot.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Import
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.