Territory Manager (Ref.sz.: MTB 71496)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Higiániai területen elhelyezkedő megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Territory Manager

Feladatok:

• Új üzleti lehetőségek feltárása
• Saját ügyfélkör kiépítése
• Meglévő ügyfelek folyamatos látogatása értékesítési célllal
• Ügyfelekkel kapcsolattartás személyesen, telefonon e-mailben
• Ajánlatok elkészítése
• Szerviz tevékenység ellátása

Elvárások:

• Főiskolai végzettség
• Erős középfokú angol nyelvismeret
• Minimum 2-3 éves értékesítésben szerzett tapasztalat
• Műszaki affinitás
• MS Office ismerete
• Kiváló kommunikációs képesség
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

• Hosszú távú munkalehetőség
• Kiváló munkakörülmények
• Home Office lehetősége
• Vállalti autó

Munkavégzés helye
Budapest 13. kerület; Nyugat- Magyarország vagy Kelet – Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az annamaria.kiss@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.