Vevőszolgálati Minőségmérnök (Ref.sz.: MTB 69782)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
 Vevői reklamációk kivizsgálása és elemzése.
 A reklamációkra hozott akciók koordinálása, javító intézkedések bevezetése.
 Minőségbiztosítási kulcsteljesítmény mutatók (KPI) jelentése és ellenőrzése.
 Auditok és termékminőségre hatással bíró rizikók értékelése, tervezése és megvalósítása, javító intézkedések bevezetése.
 Részvétel a gyártási folyamatok minőségbiztosításában (MSA, SPC, képességtanulmányok, mintázás, ellenőrzés, nem megfelelőség kezelése, folyamatos jobbító tevékenység végzése, hibamegelőzés).
 Termék- és folyamatváltozások termelésben történő kezelése, bevezetése.
Elvárások:
 Felsőfokú műszaki végzettség diplomával (gépészmérnök előny)
 Minőségügy területén termelő vállalatnál (autóipari, vagy gépgyártó cégnél) szerzett szakmai tapasztalat min. 2 év, kiemelten a vevői reklamációk kezelésében szerzett tapasztalatMinőségbiztosítási szabványok, problémamegoldó módszerek ismerete
 Önálló, analitikus problémamegoldó képesség
 Folyamatok jóváhagyásában szerzett tapasztalat (PPAP / VDA2)
 Magabiztos, minimum erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
 Team munkában való együttműködési készség
 Kiváló kommunikációs készség
 Talpraesett személyiség
 B kategóriás jogosítvány
Előny:
 Autóipari szabványok ismerete (ISO TS 16949 / VDA6.3 / VDA6.5)
 Auditori tapasztalat előny
Amit kínálunk:
 Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
 Folyamatos szakmai fejlődés  Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
 Bizonyítási, fejlődési lehetőség
 Konstruktív vállalatvezetés
Munkavégzés helye:
Kecskemét
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére,
kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az hajnalka.janosik@adecco.com e-mail címre vagy hívja a 06308320120-as telefonszámot
és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Import
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.