Szerviz asszisztens (Ref.sz.: MTB 67802)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Szerviz asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:
• Munkalapok feldolgozása, szerelő kollégák anyag felhasználásának kiadása
• Beszállítói rendelések kiküldése, nyomon követése
• Ajánlatok postázása, kiküldése,
• Szerződéses partnerek hibáinak kezelése szerviz programban
• Műszaki előkészítő kolléga adminisztratív támogatása
• Számlázás előkészítése, postai ügyintézés

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Adminisztratív-, beszerzési területen vagy diszpécserként szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
• Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: generic1@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.