Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerviz asszisztens (Ref.sz.: MTB 67802)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Szerviz asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:
• Munkalapok feldolgozása, szerelő kollégák anyag felhasználásának kiadása
• Beszállítói rendelések kiküldése, nyomon követése
• Ajánlatok postázása, kiküldése,
• Szerződéses partnerek hibáinak kezelése szerviz programban
• Műszaki előkészítő kolléga adminisztratív támogatása
• Számlázás előkészítése, postai ügyintézés

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Adminisztratív-, beszerzési területen vagy diszpécserként szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
• Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: generic1@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Biatorbágy

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.