Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Recepciós (január elejéig) (Ref.sz.: MTB 67801)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Recepciós
(január elejéig)

munkatársat keres.

Feladatok:
• Beérkező vendégek fogadása és tájékoztatása
• Bejövő telefonhívások kezelése, átirányítása; üzenetek továbbítása
• Bejövő és kimenő levelek kezelése (postai ügyintézés, futár-szervezés)
• Irodai rendelések rögzítése, nyomon követése
• Tárgyalók, konyha előkészítése
• Tárgyalások megszervezése

Elvárások:
• Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
• Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
• Stabil, dinamikus csapat
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Nyelvtudás használatának lehetősége

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: generic1@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.