Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Termelésvezető (Ref.sz.: MTB 66006)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MŰANYAGIPARI TECHNOLÓGUS
TERMELÉS VEZETŐ

Feladatok:

• A termelésben található műanyag fröccsöntő gépek és robotok beállítása
• Fröccsöntő technológiák optimalizálása, és folyamatos felülvizsgálata
• Termelés felügyelete, támogatása és zavartalanságának biztosítása
• Meghibásodás esetén a szükséges intézkedések megtétele
• A gyártási folyamatban résztvevő dolgozók betanítása, ellenőrzése, folyamatos tréningelése és vezetése a kitűzött célok elérésének érdekében

Elvárások:

• Minimum középfokú műszaki végzettség
• Műanyagipari cégnél szerzett 8-10 éves tapasztalat mint termelés vezető vagy technológus
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
• Megbízhatóság, határozott fellépés
• Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

• Angol nyelvismeret ( olasz nyelv ismerete preferált )
• Műanyagipari mérnök végzettség

Munkavégzés helye:

• Nagykanizsa

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes bér

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a monika.farkas@adecco.com
e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon. Telefonszám: 30/278-8065

Nagykanizsa

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.