Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Integrated Lean Six Sigma mérnök (Ref. No.: MTB 67758)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Integrated Lean Six Sigma mérnök

Feladatok:
• Gyártási folyamatok fejlesztése hatékonysági és minőségügyi szempontból
• A területen dolgozók munkájának támogatása az integrated Lean Six Sigma irányelvek alapján
• Információáramlási folyamatok fejlesztése
• Jobbító intézkedések kidolgozása, bevezetése és nyomon követése
• Work shopok megszervezésében és lebonyolításában való részvétel
• Integrated Lean Six Sigma fejlesztési projektek végrehajtása
• Fejlesztési lehetőségek feltárása és bemutatása
• A projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, vagy élelmiszeripari mérnök végzettség előny)
• Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
• Gyártó környezetben szerzett gyakorlat
• Jó problémamegoldó készség, stratégiai gondolkodásmód
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Szakmai előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az eszter.csipo@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Székesfehérvár

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.