Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikai koordinátor (Ref.sz.: MTB 66966)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikai koordinátor

Feladatok:
• Vevői megrendelések fogadása, feldolgozása
• Kiszállítási dátum megtartása, akadályok, problémák megoldása
• Szükséges dokumentumok előkészítése, kidolgozása megfelelő formátumban és időben
• Gyors, pontos kommunikáció az ügyfelekkel

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség előny
• Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi használat), francia nyelvtudáselőny
• Legalább 1-3 éves tapasztalat beszerzés/megrendeléskezelés/logisztika/supply chain/adminisztráció területén
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek: MS Office (SAP előny)

Amit ajánlunk:
• Cafeteria az első naptól
• Egészségpénztári hozzájárulás
• Bérlet, buszjegy költségtérítés, 100%-ban, a helyi járatra is, autótámogatás
• Bónusz
• Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Gyöngyös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Gyöngyös

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.