Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üvegelőkészítő/operátor (Ref.sz.: MTB 67703)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója aszódi, autóipari beszállító partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

ÜVEGELŐKÉSZÍTŐ / GÉPKEZELŐ

Feladatok:
• Autó üveg alkarészeinek összeszerelése
• Gumi alkatrészek sorjázása, felületek tisztítása
• Kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése
• A gépre szerelt különböző szerszámok kezelése, félkész- vagy késztermék előállítása. Az autóüvegek fröccsöntése, utómegmunkálása valamint az előírásoknak megfelelő ellenőrzése;
• A munkautasításnak megfelelő termék előállítása.
• A munka és szünetidők betartása mellett minimum a normában megállapított mennyiségű termék legyártása a megadott minőségi követelmények betartása mellett.

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Kézügyesség, precizitás, monotonitástűrés

Amit kínálunk:
• Cafeteria
• Kiemelt műszakpótlékok
• Bónusz
• Céges buszjáratok

Munkavégzés helye:
• Aszód

Céges buszjáratok az alábbi településekről:
• Adács, Aszód, Atkár, Boldog, Gyöngyös, Hatvan, Hort, Jászfényszaru, Kerekharaszt, Nagyréde, Pusztamonostor, Vámosgyörk.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon

Aszód

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.