Back office munkatárs (Ref.sz.: MTB 67702)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, III. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Back office munkatárs

Feladatok:
• A cég kommunikációs rendszerének teljes körű működtetése: beérkező telefonok, faxok, e-mailek, levelek fogadása, iktatása, továbbítása
• Postai ügyintézés; számlák érkeztetése, iktatása, továbbítása
• Házipénztár kezelése
• Jelenléti ívek archiválása, továbbítása; szabadság-nyilvántartás
• Szerződések adminisztrációja

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Releváns szakmai tapasztalat
• Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Precíz munkavégzés
• Felhasználói MS Office ismeret

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Két hónapra szóló munkalehetőség
• Tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: generic1@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését! Köszönjük!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.