Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor (Ref.sz.: MTB 65894)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársakat keres egy neves multinacionális autóipari vállalathoz az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR, ÖSSZESZERELŐ

Feladatok:

  • Munkafolyamat könnyen elsajátítható: összeszerelés, minőség-ellenőrzés
  • Munkautasítások követése,
  • Termelési tervek teljesítése,
  • Műszakvezető utasításainak betartása,
  • Gépek, eszközök megfelelő kezelése, karbantartása,
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése,
  • Munkaterület tisztán tartása,

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség (előny az autóipari vagy fémes végzettség)
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat,
  • Több műszakos munkarend vállalása: 3 műszak és folyamatos műszakrend,
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú álláslehetőség.
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Tiszta, rendezett körülmények
  • Magas színvonalú étkezési lehetőség
  • Összetett juttatási csomag: alapbér + mozgóbér + cafeteria
    • A teljesítményért cserébe mozgóbér az 1. hónaptól kezdve (br. 10.000-30.000 Ft-ig)
    • Kiemelkedő béren kívüli juttatás: nettó 34.000 Ft / hó

· Ingyenes szerződéses járat biztosítása a lakóhely és az üzem között

· A termeléshez szükséges védőruházat biztosítása

Munkavégzés helye:

· Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a tunde.jona@adecco.hu e-mail címre.

Győr

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.