Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépbeállító (Ref.sz.: MTB 67672)

Gépbeállító

Főbb feladatok:

- A rábízott géppel/berendezésekkel szünetmentes működés biztosítása

- A típusváltások mechanikai szükségleteinek végrehajtása, típusfüggő szerszámok ismerete

- Egyszerű gépelemek cseréje és beállítása

- A műszak közben felmerülő hibák és termelésből kiesett órák dokumentálása.

Elvárások:

- 18. életév betöltése

- Középfokú műszaki végzettség vagy középfokú végzettség műszaki területen szerzett tapasztalattal

- Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

- Versenyképes fix alapbér+ Teljesítményarányos bónusz+ Cafeteria

- Étkezési utalvány

- Modern, színvonalas munkakörnyezet

- Jó munkahelyi légkör

- Hossszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:
Magyarország

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.