Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Német tolmács (Ref.sz.: MTB 61569)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Német tolmács

Feladatok:

· Német nyelvű tolmácsolás és fordítás műszaki szakterületen

· Fordítási feladatok tervezése, időzítése

· Határidők betartása, biztosítva a fordítási, tolmácsolási munkák folytonosságát

· Az állás fél éves időtartamra szól, hosszabbítás lehetséges

Elvárások:

· Kiváló német nyelvismeret és magyar helyesírás

· Terhelhető, precíz

· Jó kommunikációs és szervezőkészség

· Számítástechnikai ismeretek

· Rugalmasság – esetenként németországi munkavégzés

Előny:

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

· Gyöngyös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigénnyelküldje a zoltan.laczhazi@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Gyöngyös

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.