Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Recepciós (Ref.sz.: MTB 65822)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Recepciós
munkatársat keres.

Feladatok:
• Az iroda általános működésének biztosítása
• Beérkező ügyfelek fogadása és kiszolgálása
• Bejövő telefonhívások kezelése, átirányítása és az üzenetek továbbítása
• Bejövő és kimenő levelek kezelése (postázás, futároztatás)
• Beszállítókkal való kapcsolattartás
• Irodai rendelések rögzítése, nyomon követése
• Rendezvények szervezésében való aktív részvétel
• Hotelfoglalások, repülőjegy foglalások intézése
• Adminisztrációs háttér biztosítása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Minimum 1 éves releváns munkatapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs képesség
• Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet
• Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
• Proaktív gondolkodásmód

Előny:
• Folyékony angol nyelvtudás
• SAP ismerete

Amit kínálunk:
• Stabil, dinamikus csapat
• Hosszú távú munkalehetőség
• Nyelvtudás használatának lehetősége

Munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.