Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Targoncaszerelő (Ref.sz.: MTB 67628)

Autóipari területen tevékenykedő Partnercégünk számára
Targoncaszerelő
munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Emelőgépek, targoncák karbantartása, javítása
• A munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
• Alkalmanként partnereknél történő helyszíni munkavégzés

Elvárások:
• Autóvillamossági műszerész vagy elektronikai műszerész képzettség vagy autószerelői, elektronikai ismeretek
• B kategóriás jogosítvány
• Személyi számítógép felhasználó szintű ismerete
• Szorgalom, terhelhetőség, megbízhatóság, képesség-, hajlandóság önálló munkavégzésre
• Kiváló kommunikációs készség
• Fogékonyság, hajlandóság új ismeretek megszerzésére

Előny:
• 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Pályakezdőt is szívesen fogadunk!

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Jó munkafeltételek
• Megbízható, stabil vállalati háttér
• Próbaidő letelte után határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:
• Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Kecskemét

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.