Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Nyomdagépkezelő (Ref.sz.: MTB 67627)

Magyarország egyik vezető nyomdaipari cége megbízásából,flexogépkezelő
munkakörbe keresünk munkatársakat.

Feladatok

• flexonyomó gépsoron csomagolóanyagok gyártása
• gyártott termékek feldolgozása, minőségének folyamatos ellenőrzése
• munkafolyamatok számítógépes rögzítése
• karbantartás, a gép műszaki állapotának megőrzése

Elvárások

• műszaki végzettség
• számítógép-kezelési gyakorlat
• többműszakos munkarend vállalása
• önálló, pontos, precíz munkavégzés
• problémamegoldó készség
• felelősségteljes és gyors döntésképesség

Előnyt jelent

• flexo nyomtatásban szerzett gyakorlat
• angol nyelvtudás
• felsőfokú végzettség
• munkakörnyezet iránti igényesség

Amit kínálunk

• hosszú távú munkalehetőség
• határozatlan idejű munkaviszony
• XXI. századi modern, tiszta üzem
• szakmai továbbképzések, folyamatos fejlődési lehetőség
• munkaruhát napi váltással és céges tisztítással biztosítunk
• piacképes jövedelem és szociális juttatások

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Jelentkezéseket a generic2@adecco.com e-mail címre Önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.