Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő (Ref.sz.: MTB 67604)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HRszolgáltatója, szombathelyi multinacionális elektronikai alkatrészgyártó megbízójarészére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

3 vagy4 műszakos munkarendbe

Főbb feladatok:

  • Gyártóberendezésekkezelése, kiszolgálása,

  • Elektronikaialkatrészek szerelése.

Elvárások:

  • 18. életév betöltése

  • Legalább 8 általános iskolaivégzettség

    Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzetttapasztalat

    Juttatások:

  • Juttatások: versenyképes fix alapbér+ Teljesítményarányos bónusz + Cafeteria

  • Étkezési utalvány, már az elsőledolgozott hónaptól

  • Modern, színvonalas munkakörnyezet

  • Jó munkahelyi légkör

  • Kedvezményes munkahelyi étkezéstöbbféle választható menüből

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztosháttér

  • Bejárás támogatása.

    Munkavégzés helye:

  • Szombathely

További információ: AdeccoKft, 06-30/516-6403

Haajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozícióbetöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíciómegnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Szombathely

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.