Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Villamos karbantartó technikus (Ref.sz.: MTB 67593)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

miskolci telephelyű német multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villamos karbantartó technikus

Feladatok:

· Szerelő sorok üzemvitelének biztosítása

· Gyártósorok berendezéseinek és gépelemeinek javítása, üzemeltetése és karbantartása

· A keletkezett vezérléstechnikai és eredetű hibák azonnali. ill. rövid időn belüli elhárítása

· A technológiai folyamatosságot befolyásoló hibák elhárítása, ellenőrzése, a termelésből kiesett munkaórák számának minimálisra csökkentése

· Az előre meghatározott karbantartási tervnek megfelelően (TPM) karbantartási utasítás szerinti karbantartási feladatokat elvégzése

· Gyártósori fejlesztések támogatása

Elvárások:

· Erősáramú villamostechnikusi vagy villanyszerelői végzettség

· Karbantartás / villanyszerelés területén szerzett tapasztalat

· Precíz, csapatorientált munkavégzés

· Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

· Többműszakos munkarend vállalása

· Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

· PLC és szenzortechnikai ismeretek előnyt jelentenek

Amit ajánlunk:

Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, ingyenes védőoltás és egészségmegőrző szűrővizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyerekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a bosch.miskolc@adecco.hue-m ail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Miskolc

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.