Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Sorvezető (Ref.sz.: MTB 67592)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

miskolci telephelyű német multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat

az alábbi pozícióba:

Sorvezető

Feladatok:

· Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása

· Termelési folyamatok napi szervezése, kapcsolattartás a különböző osztályokkal

· Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, minőségi szabványok betartása, betartatása

· Szállítási határidők teljesítése, minőségi szabványok és gyári folyamatok betartása, betartatása

· 8-20 fős csapat irányítása

Elvárások:

· Középfokú végzettség (érettségi) és/vagy alapfokú műszaki végzettség

· Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)

· Tapasztalat kisebb csoport vezetésében

· Kiváló kommunikációs készség, jó emberismeret

· Szériagyártásban szerzett vezetői tapasztalat (min. 1-2 év)

· SAP software ismerete és angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:

Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb autóipari cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, ingyenes védőoltás és egészségmegőrző szűrővizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyerekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a bosch.miskolc@adecco.hue-m ail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Miskolc

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.