Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Toborzási és kiválasztási specialista (Ref.sz.: MTB 67550)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

Feladatok:

  • Toborzási rendszer működtetése, karbantartása a szellemi munkaköröknél;
  • Teljes toborzási és kiválasztási tevékenység ellátása a fizikai munkakörök tekintetében;
  • Részvétel állásbörzéken, toborzó-rendezvényeken, aktív kapcsolatépítés;
  • Aktív részvétel az employer branding növeléséhez kapcsolódó marketingtevékenység kivitelezésében;
  • Középiskolai és felsőoktatási kapcsolatok bővítése, ápolása, a vállalati felelősségvállalás növelése;
  • Különböző típusú gyakorlati és gyakornoki programok koordinációja.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (BSc/MSc);

Legalább 2 éves toborzási-kiválasztási területen szerzett szakmai tapasztalat;

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás;
  • Microsoft Office programok készségszintű kezelése;
  • Közösségi platformok aktív használója;
  • Rendszerelvű, kreatív gondolkodású, nyitott és kapcsolatorientált személyiség

Munkavégzés helye:

· Cegléd

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésselküldje az adrienn.gal@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Cegléd

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.