Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Tanulmányi ügyintéző, vizsgaszervező (Ref.sz.: MTB 65688)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk partnercége számára
Tanulmányi ügyintéző, vizsgaszervező
munkatársat keres.

Feladatok:
• OKJ-s szakmai vizsgák szervezése
• Felnőttképzésben résztvevő tanulók, csoportok tanulmányainak adminisztrálása
• Tanulók adatainak, tanulmányi eredményeinek kezelése
• Kapcsolattartás az oktatókkal, oktatói munka részleges szervezése
• Az intézmény minőségbiztosítási rendszerének működtetése
• Kollégák mentorálása minőségbiztosítási szempontok alapján
• Szakmai vizsgák előkészítése, vizsgajelentések elkészítése
• Szakmai vizsgákon a jegyzői feladatok ellátása
• Képzések lezárásának dokumentálása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum 1-2 éves tapasztalat adminisztrációs, ügyfélkezelési vagy ügyintézői munkakörben
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magas szintű, gyakorlatias MS Excel tudás
• Felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség és rugalmasság, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet, döntésképesség
• Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
• Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
• Proaktív gondolkodásmód
• Ügyfélközpontúság

Előnyök:
• Szakirányú, felsőfokú végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Felnőttképzésben, felnőttoktatásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
• Könnyen megközelíthető, belvárosi munkavégzés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Munkabeosztás: KEDDTŐL SZOMBATIG

Munkavégzés helye:
Budapest, belváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.