Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítési munkatárs (Ref.sz.: MTB 67542)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítési munkatárs

Feladatok:

  • nemzetközi mezőgazdasági gépek értékesítése
  • ügyfelek felkeresése, kiemelt ügyfelek beazonosítása és folyamatos kapcsolattartás, az üzleti elvárásoknak megfelelően az értékesítési stratégia megvalósításában
  • ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése
  • folyamatos információgyűjtés a piacról és a piaci szereplőkről

Elvárások:

  • Főiskolai (mezőgazdasági, gépészmérnöki vagy gazdasági agrármérnöki) végzettség – műszaki háttérrel
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • nagyon jó ügyfélkapcsolat kezelő képesség
  • kellemes, biztos fellépés
  • műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • folyamatos utazási hajlandóság
  • hosszú távú elképzeléssel, lojalitással fordul a cég felé.
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai képzés
  • változatos munkalehetőség egy növekvő, ambiciózus vállalatnál, amely teret ad a személyes fejlődésnek
  • kitűnő munkaköri környezet és elkötelezett munkatársak
  • versenyképes jövedelem
  • céges autó
  • mobil telefon

Munkavégzés helye:

· Délkelet-Magyarország vagy Délnyugat - Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésselküldje az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Békés megye, Hajdú-Bihar megye, Somogy megye, Zala megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.