Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkaügyi munkatárs (Ref.sz.: MTB 67516)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkaügyi munkatárs

Feladatok:

· Jogszabályokban előírt nyomtatványok és igazolások kiállítása, jelentések előkészítése;

· Munkaszerződések és tájékoztatók összeállítása és módosítása;

· Munkavállalók be- és kiléptetése és az ezzel kapcsolatos bejelentési, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése;

· Betegszabadságok feldolgozása, táppénz kezelése;

· Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása;

· Letiltások kezelése;

· Személyügyi riportok készítése;

· Bérszámfejtés előkészítése, támogatása;

· Heti, havi és éves kimutatások, statisztikák, elemzések elkészítése (szabadságról, táppénzes időszakról, létszámadatokról);

· Humán informatikai rendszerek kezelése.

Elvárások:

· Közép- és/vagy felsőfokú munkaügyi ügyintézői képesítés;

· Legalább 5 éves teljes körű munkaügyi tapasztalat;

· Német vagy angol nyelv magabiztos társalgási ismerete;

· MS Office gyakorlat (megbízható Excel tudás);

· Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés;

· Elkötelezettség, nagyfokú teherbírás.

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar és angolnyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésselküldje az adeccohu.pp11@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.