Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkaügyi ügyintéző (Ref.sz.: MTB 67506)

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Saját csapatunkba keresünk új kollégát Kecskemétre, az alábbi munkakörbe:

Munkaügyi Ügyintéző

Feladatok:

· A termelés által megrendelt és a toborzók által biztosított fizikai munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése

· Napi munkaügyi feladatok ellátása

· Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok megszervezése

· Szerződések előkészítése, beléptetés, személyi anyagok rendben tartása, műszakbeosztások nyilvántartása, munkaruha, cipő kiadása, nyomon követése, utaztatás dokumentálása

· Hó végi óraadatok előkészítése a bérszámfejtés felé, TB-vel kapcsolatos dokumentáció kezelése, kiléptetés

· Felelősség a folyamatok lekövetéséért

· Kapcsolattartás az ügyfelekkel, heti - havi jelentések és kimutatások elkészítése

Elvárások:

· Bérszámfejtői / munkaügyi ügyintézői végzettség (OKJ)

· Gyártó cégnél szerzett bérszámfejtői / munkaügyi ügyintézői tapasztalat

· Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszerező képesség

· Felelősségteljes, önálló munkavégzés

· Teherbíró, rugalmas, együttműködő személyiség

· Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

· Excel alapos, gyakorlati ismerete.

Előny:

· Munkaerő-kölcsönzési tapasztalat

· Munkajogi ismeretek

· Nagy létszámú fizikai munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat

· SAP ismeret

· Angol és/vagy német nyelvtudás

· „B" kategóriás jogosítvány

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a balazs.halmos@adecco.com

e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.