Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Varrónő Szeged (Ref.sz.: MTB 67496)

Piacvezető munkavédelmi eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó nemzetközi hátterű partnercégünk szegedi varrodájába keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Varrónőket

Feladatok:

• munkaruházat gépi varrása
• szabásminta alapján történő munkavégzés

Elvárások:

• gépi varrásban szerzett tapasztalat
• Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
• Dinamikus egyéniség, nagy munkabírás
• motivált és feladatorientált munkavégzés

Amit ajánlunk:

• Nemzetközi, biztos hátterű cég
• Teljesítménybér
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Próbaidő után választható cafetéria elemek

Munkavégzés helye:

Szeged
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a generic2@adecco.com
e-mail címre!

Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.