Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

.NET fejlesztő (Ref.sz.: MTB 67427)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

.NET fejlesztő

munkatársat keres banki területen működő ügyfele részére.

Amit kínálunk:

• Betekintés a pénzintézet működésébe.
• Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások.
• Tanulási, fejlődési lehetőség, támogató környezet.

Feladatok:

• A bank egyedi alkalmazásfejlesztési feladatainak támogatása.
• Alkalmazások tervezése, fejlesztése, tesztelése
• Alkalmazások integrációja, tesztelése.
• Üzemeletetési feladatok támogatása.
• Fejlesztés és üzemeltetés dokumentációja.
• Együttműködés külső szolgáltatókkal.

Elvárások:

• 1-3 év C# fejlesztői tapasztalat.
• Microsoft .NET Framework 4.5 ismerete.
• Microsoft Entity Framework 6 tapasztalat.
• ASP.NET ismeretek.
• Pontos, alapos munkavégzés.
• Kiváló problémamegoldó képesség, eredmény központúság.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a laszlo.spiller@adecco.com címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.