Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépbeállító (Ref.sz.: MTB 65474)

Főbb feladatok:

  • Arábízott gépel/berendezések szünetmentes működésének biztosítása;

  • A típusváltások mechanikai szükségleteinek végrehajtása,típusfüggő szerszámok ismerete;

  • Egyszerű gépelemek, kopó alkatrészek cseréje ésbeállítása;

  • Gépek/berendezések hibáinak, működési zavarainak koraifelismerése és jelzése a karbantartás felé;

  • A műszak közben felmerült hibák és termelésből kiesettidők dokumentálása.

Elvárások:

  • 18. életév betöltése;

  • Középfokú műszaki végzettség vagyközépfokú végzettség műszaki területen szerzett szakmai tapasztalattal;

  • Több műszakos munkarend vállalása.

    Előny:

  • Közeli lakhely

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Juttatások:

  • Juttatások: versenyképes fix alapbér + Teljesítményarányos bónusz +Cafeteria

  • Étkezési utalvány, már az első ledolgozott hónaptól

  • Modern, színvonalas munkakörnyezet

  • Jó munkahelyi légkör

  • Kedvezményes munkahelyi étkezés többféle választható menüből

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

  • Bejárás támogatása.

    Munkavégzés helye:

  • Szombathely

További információ: AdeccoKft, 06-30/516-6403

Ha ajánlatunkfelkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére,kérem, önéletrajzát a pozíciómegnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Szombathely

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.