Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítés-támogatás munkatárs (Ref.sz.: MTB 67374)

Kiemelt ipari, informatikai szolgáltatásokkal foglalkozó Partnercégünk számára
Értékesítés-támogató munkatársat
keresünk.

Feladatok:
• Ügyfelektől beérkező megrendelések feldolgozása, kezelése
• Gyártókkal történő egyeztetés, rendelések leadása
• Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás (tájékoztatás, kérdések megválaszolása)
• Beérkező telefonhívások kezelése
• Kimenő számlák kezelése
• Feladatkörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
• Sales kollégák munkájának támogatása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
• Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:
• PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest, 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com .

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.