Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikai koordinátor (Ref.sz.: MTB 67338)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Nógrád megyei partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai koordinátor

Feladatok:
• Hazai és külföldi szállítmányozókkal való napi kapcsolattartás
• Fuvarok tervezése, rendelése, szállításokkal való ügyintézés
• Raktári készletgazdálkodási feladatok elvégzése, kimutatások készítése
• Raktári folyamatok optimalizálása, fejlesztése, újítások bevezetése
• Hatékony munkaerő-és munkaidő gazdálkodás biztosítása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználó szintű informatikai ismeretek
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Hasonló területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
• Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
• Vezetői és szervezői tapasztalatok

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely
• Nemzetközi munkakörnyezet
• Változatos, kihívásokkal teli munka, előrelépési lehetőség
• Szakmai felkészültségnek megfelelő juttatások

Munkavégzés helye: Nógrád megye

• Az alábbi településekről céges buszjárat jár:
Acsa, Alsópetény, Apátújfalu, Aszód, Balassagyarmat, Bánk, Becske, Borsosberény, Buják, Csáb, Cserháthaláp, Cserhátsurány, Csővár, Domony, Erdőkürt, Erdőtarcsa, Érsekvadkert, Galgaguta, Galgagyörk, Galgamácsa, Haraszti, Héhalom, Herencsény, Horpács, Hugyag, Iklad, Inám, Ipolykeszi, Ipolynyék, Kálló, Kétbodony, Kiscsalomija, Kóvár, Kőkeszi, Legénd, Leszenye, Lukanyénye, Magyarnándor, Mohora, Nagycsalomija, Nagykürtös, Nagyoroszi, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Őrhalom, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Rétság, Romhány, Rózsaszentmárton, Sirakov, Szanda, Szandaváralja, Szarvasgede, Szátok, Szécsénke, Szécsény, Szügy, Terbegec, Terény, Tereske, Váckisújfalu, Vanyarc, Varsány, Zsély.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Munkavégzés helye:
Nógrád megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.