Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

HR munkatárs német nyelvtudással (Ref.sz.: MTB 67318)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:
HR Munkatárs

Feladatok:

• Hr admminisztráció elvégzése képzési területre vonatkozólag
• Személyes adminisztráció elvégzése
• Képzési katalógus adminisztrációja a képzési osztály részére
• Kurzusok operatív támogatása (jelentkezések, katalógusok vezetése, eszközök biztosítása)
• Meghívások, emlékeztetők készítése
• E-learning megszervezése
• Szolgáltatókkal való kapcsolattartás
• Képzések riportálása ill. státusz jelentések elkészítése)
• Adminisztráció SAP-ban

Elvárások:

• HR adminisztrációs tapasztalat
• Főiskolai végzettség
• Felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
• Minimum középfokú aktív német nyelvismeret
• Kiváló kommunikációs képesség
• Nagy munkabírás, magas fokú stressztűrő képesség
• MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes juttatás
• Fejlődési lehetőség
• Folyékony angol és erős német nyelvtudásszóban és írásban
• Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye
Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az annamaria.kiss@adecco.com e-mail címre
és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.