Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szenior minőségügyi mérnök (Ref.sz.: MTB 66387)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója keres munkavállalót az alábbi pozícióba:

Szenior minőségügyi mérnök

Feladatok:
• Termék- és folyamatauditok elvégzése az éves auditterv alapján
• Új termék bevezetéshez kapcsolódó minőségtervezési folyamatok tervezése, belső tevékenységek koordinálása, vevővel történő egyeztetése
• A vevői reklamációkezelés lebonyolítása, a szükséges intézkedési tervek lekövetése
• A gyártási folyamatok ellenőrzése, a belső és külső vevői elvárásoknak és specifikációknak megfelelően
• Közreműködés a minőségirányítási rendszer hatékony működtetésében
• Új termékek bevezetésének koordinálása.
• A minőségköltségek folyamatos monitorozása, adatszolgáltatás a minőségügyi vezető, -mérnökök, -technikusok felé
• Különböző minták, gyártási segédletek kiadása a termelés részére
• Külső/belső vevői igényeknek való megfelelés biztosítása
• Munka és vizsgálati utasítások felügyelete, aktualizálása
• Munka- és tűzvédelmi, biztonságtechnikai előírások betartása

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• ISO/TS 16949, PPAP, FMEA, Control Plan, SPC, alap MSA ismeret
• Minimum 5 év autóipari tapasztalat (minőségügyi területen)
• Folyékony német nyelvtudás, angol nyelvismeret előny

Munkavégzés helye:
• Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az eszter.csipo@adecco.com e-mail címre.

Pápa

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.