Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő - TB ügyintéző (Ref.sz.: MTB 67287)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatójaként

miskolci telephelyű autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk munkatársat

Bérszámfejtő - TB ügyintéző

munkakörbe

Feladatok:

· Bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos kifizetőhelyi feladatok ellátása

· A bérszámfejtéshez kapcsolódó adó- és járulék bevallások elkészítése

· Pénzügyi tranzakciók nyomon követése, nyilvántartás naprakészen tartása

· Szállítói számlák könyvelése

· Számlakezelés és nyilvántartás az aktuális szerződések alapján

· Kimutatások, jelentések, riportok készítése

· Pénzügyi kapcsolattartás alvállalkozókkal és a beszállítókkal

· Külföldi vezetőkkel és kollégákkal kapcsolattartás

Elvárások:

· Közép/Felsőfokú gazdasági / pénzügyi / számviteli végzettség

· TB szakelőadói vagy annak megfelelő képesítés, bérszámfejtési ismeretek

· Számviteli és könyvelési alapismeretek

· Angol társalgási szintű nyelvtudás

· MS EXCEL alapos ismerete

· Analitikus készség, precízitás

· Tiszta és érvényes erkölcsi bizonyítvány

· Dinamizmus, terhelhetőség, alkalmazkodó készség

· Hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Amit ajánlunk:

· Stabil hátterű cég

· Hosszú távú munkalehetőség

· Kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a iroda.miskolc@adecco.com e-mail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Munkavégzés helye:
Miskolc, Muhi u. 2/a.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.