Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vezető könyvelő (Ref.sz.: MTB 67286)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatójaként

miskolci telephelyű autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk munkatársat

Vezető könyvelő

munkakörbe

Feladatok:

· Vevő számlák elkészítése

· Vevő kintlévőségek nyomon követése

· Szállító számlák könyvelése

· Szállító számlák korosítása

· Bankátutalások előkészítése, engedélyezés után banki rögzítése

· Bérfeladás

· Bérelszámoláshoz kapcsolódó összesítő táblázatok elkészítése

· Havi zárásokban való részvétel

· Adóbevallások elkészítésében való részvétel

· Éves beszámoló elkészítésében való részvétel

· Gazdasági vezető munkájának támogatása

· Devizás tételek, vegyes tételek kezelése

Elvárások:

· Mérlegképes könyvelői végzettség

· Kommunikáció képes angol nyelvtudás

· Adóbevallások, éves beszámoló elkészítésében való gyakorlat

· Bérelszámolás gyakorlat

· Excel magas szintű ismerete

Amit ajánlunk:

· Stabil hátterű cég

· Hosszú távú munkalehetőség

· Kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a iroda.miskolc@adecco.com e-mail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Munkavégzés helye:
Miskolc, Muhi u. 2/a.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.