Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítő (Ref.sz.: MTB 67283)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Értékesítő
munkatársakat keres.

Van érzéked a belső terekhez? Képes vagy hatást gyakorolni a környezetedre?
Ha igen, akkor nálunk a helyed!
Partnercégünk hiteles és értéket teremtő ingatlanközvetítési szolgáltatást nyújt ügyfeleinek! A megnövekedett érdeklődés miatt bővítjük budapesti csapatukat!
Mit nyújt a lehetőség?
Munkahelyi elismerést, anyagi biztonságot, fejlődési lehetőséget!

Feladatok:
• Lakossági, Ipari, Kereskedelmi ingatlanok közvetítése, értékesítése, bérbeadása
• Megbízások felvétele, kezelése
• Kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
• Ügyfélakvizíció
• Adminisztrációs munka

Elvárások:
• Nyitottság
• Kereskedői szemléletmód
• Siker és Célorientált gondolkodás.
• Kreativitás

Amit kínálunk:
• Inspiráló és modern munkakörnyezet az V. kerület szívében
• Kimagasló jövedelem lehetőség
• Stabil vállalati háttér
• Professzionális képzési rendszer
• Gyors karrier

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: szandra.holovitz@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.