Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szervíztechnikus (Ref.sz.: MTB 67261)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, a hatvani partnercége részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Szervíztechnikus

Feladatok:

• Szakterületéhez tartozó berendezések állapotának megőrzése és javítása, gépek műszaki gyártóképes állapotának biztosítása
• Használt rendszerek működtetése (pl. TPM rendszer), illetve a rendszerben előforduló hibák kiküszöbölése, javítása.
• A különböző gyártási szakaszokban előforduló hibák és üzemzavarok elemzése.
• A megjavított berendezések üzembe helyezése.
• Gépi vezérlések illesztése, feldolgozó programok korrigálása, teszt futtatások elvégzése és megfelelő dokumentáció készítése.
• Gépkezelők oktatása.
• Nehéz javítások, bővítések, átalakítások végzése. Problémás helyek elemzése és megszüntetése.
• Nehéz karbantartási és szervizelési munkák végzése üzemi eszközökön a rendelkezésre álló karbantartási terv alapján.
• A szükséges alkatrészek raktárból történő beszerzése.
• Statisztikák elkészítése különböző szoftveres rendszerekben (pl. SAP)
• Új berendezések és berendezés bővítések készítése az előírt tervek alapján.

Elvárások:

• Középfokú műszaki, gépész vagy villamossági technikus végzettség
• Számítógépes és MS Office ismeretek
• Több műszakos munkarend vállalása
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

• Kiemelkedő bérezés
• Cafeteria
• Magas technikai felszereltségű, innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

• Hatvan

• Céges buszjáratok az alábbi településekről: Abasár, Adács, Alsótold, Apc, Aszód, Atkár, Bag, Bátonyterenye, Bercel, Bér, Boconád, Boldog, Budapest, Buják, Csány, Csécse, Detk, Domony, Domoszló, Ecseg, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőtarcsa, Erk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gödöllő, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hasznos, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jászárokszállás, Jászberény, Jászfényszaru, Jobbágyi, Karácsond, Kartal, Kazár, Kálló, Kerekharaszt, Kisbágyon, Kisgombos, Kisnána, Kisterenye, Lőrinci, Markaz, Mátranovák, Mátraszele, Mátraszőlős, Mátraverebély, Nagybárkány, Nagyfüged, Nagygombos, Nagykökényes, Nagyréde, Palotás, Pálosvörösmart, Pásztó, Petőfibánya, Pély, Pusztamonostor, Rákóczibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szarvasgede, Sámsonháza, Selyp, Somoskőújfalu, Szécsény, Szirák, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tarnazsadány, Tura, Vanyarc, Varsány, Vámosgyörk, Verseg, Visonta, Visznek, Vizslás, Zagyvaszántó.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a kitti.kvacsany@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a
http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Heves

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.