Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Recepciós (Ref.sz.: MTB 67251)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Recepciós

munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Vendégek fogadása és tájékoztatása
• A cég kommunikációs rendszerének teljes körű működtetése: beérkező telefonok, faxok, e-mailek, levelek fogadása, iktatása, megválaszolása, postai ügyintézés
• Tárgyalások, értekezletek előkészítése, megszervezése
• Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Releváns szakmai tapasztalat
• Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Felhasználói MS Office ismeret

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: generic1@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!
Köszönjük!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.