Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor (Ref.sz.: MTB 54007)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

tiszaújvárosi telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor

Feladatok:

· A munkavégzésre vonatkozó előírások betartása,a gyártósor minőségi kifogásmentes és gazdaságos működtetése

· A felhasznált alap- és segédanyagok, szerszámok, eszközök, forrasztási felszerelések rendeltetésszerű használata.

· Üzemi rend, tisztaság betartása

Elvárások:

· Alapfokú iskolai végzettség

· Kézügyesség

· Türelem, monotonitás-tűrő képesség

· Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

· Elektronikai termelésben szerzett gyakorlat

· Elektronikai végzettség

Amit ajánlunk:

· Határozatlan idejű szerződés

· Többműszakos munkarend

· Béren kívüli juttatások

· A belépéstől számított 90 nap után a szabályzat szerint: beléptetési bónusz és havi bónusz

· Ingyenes céges buszjárat / útiköltség térítés (bérlet és üzemanyag is)

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát az iroda.miskolc@adecco.com e-mail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.