Bérautó referens (Ref.sz.: MTB 66140)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Bérautó referens
munkatársat keres.

Feladatok:
• A bérlések naprakész nyilvántartása
• Foglalások rögzítése, kezelése, listázása
• Bérelt gépjárművek esetében a foglalás visszaigazolás dokumentálása
• Bérgépjárművek kiadásának és visszavételének dokumentálása elektronikus nyilvántartási rendszerben
• Lejáró bérlések listázása és ellenőrzése
• Számlák ellenőrzése, szükség szerint kódolása
• Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
• A gépjárművek elkészülésével kapcsolatos információk beszerzése a szervizesektől
• Riportok készítése ügyfélszolgálat kérése alapján

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum 1 éves munkatapasztalat
Flottakezelésben vagy bérautó területen szerzett tapasztalat előny
• Angol alapfokú nyelvismeret
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest, 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.