Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépbeállító (Ref.sz.: MTB 64217)

Gépbeállító

3 vagy 4 műszakos munkarendbe

Főbb feladatok:

· gyártó berendezések folyamatos működésének biztosítása, beállítása

· átállások, javítások elvégzése

· folyamatos termelés támogatása

Elvárások:

· 18. életév betöltése

· Középfokú műszaki végzettség vagy középfokú végzettség műszaki területen szerzett szakmai tapasztalattal;

Előny:

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

· Versenyképes alapbér + Teljesítményarányos bónusz + Cafeteria

· Étkezési utalvány, már az első ledolgozott hónaptól

· Modern, színvonalas munkakörnyezet

· Jó munkahelyi légkör

· Kedvezményes munkahelyi étkezés többféle választható menüből

· Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

· Bejárás/szállás támogatása.

Munkavégzés helye:

· Szombathely

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Szombathely

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.