Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Mechanikus karbantartó (Ref.sz.: MTB 63331)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Vas megyébe keres megbízója részére

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

munkatársat

Munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

· Rugalmas rendelkezésre állás az év bármely szakában

· Épületüzemeltetési berendezések, rendszerek felügyelete

· Kisebb műszaki hibák feltárása és javítása

· Külső beszállítókkal való kapcsolattartás, munkák irányítása

Elvárások:

· Középfokú műszaki végzettség (pl.:lakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépszerelő)

· Szakmai tapasztalat termelő vállalatnál mechanikai karbantartási területen

· Jó probléma megoldó képesség

· Megbízható, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

· Versenyképes jövedelem

· Határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományba történő felvétel

· Kiemelt juttatási csomag (havi és éves bónusz, emelt műszakpótlékok, Cafeteria)

· Kedvezményes étkezési lehetőség

· Folyamatos képzési és fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

· Lukácsháza (ingyenes céges járat több településről is biztosított)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Lukácsháza, Magyarország

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.