Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kézi összeszerelő (Ref.sz.: MTB 62491)

Műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Kézi összeszerelő
Feladatok:
• Termelésben való részvétel,
• Termelés folyamatosságának biztosítása,
• Összeszerelési, tesztelési, csomagolási feladatok ellátása,
• Alkatrészek minőségének ellenőrzése,
• Munkakörnyezet tisztán tartása
Elvárások:
• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• Gyors, pontos munkavégzés
• Munkautasítások betartása
• Monotonitástűrés
• Fizikai munkabírás, terhelhetőség
Előny:
• Vizuális ellenőrzésben szerzett tapasztalat
• Közeli lakhely
Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Egyműszakos munkarend
• Bejárás támogatás
• Modern, színvonalas munkakörnyezet
• Fiatalos munkahelyi légkör
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Hosszú távú lehetőség, biztos háttér
Munkavégzés helye:
• Budaörs (Kelenföldtől 88, illetve 272 BKV busszal megközelíthető)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az generic1@adecco.com
e-mail címre!

Budaörs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.