Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő (Ref.sz.: MTB 66063)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Szoftverfejlesztő

munkatársat keres a világ több országában jelen lévő és vezető szerepet betöltő elektronikai fejlesztő partnerünk számára, healthcare területre.

Amit kínálunk:

• Munkahely egy jól fizető, sikeres világcégnél
• Érdekes, motiváló feladatok
• Napi kapcsolat amerikai és kanadai kollégákkal
• „Google-hangulatú” iroda
• Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Feladatok:

• Részvétel a webes szoftverrendszer fejlesztésében
• Új modulok fejlesztése, régebbi modulok tovább fejlesztése
• Mások által készített szoftverkód ellenőrzése
• Ügyféltámogatásban való részvétel

Elvárások:

• Minimum 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
• Perl/Python/Ruby/JavaScript script nyelvek valamelyikének ismerete
• Egyéb programozási nyelvek ismerete (TypeScript, Dart, C++, …)
• A legújabb webes technológiákban való jártasság (HTML5, NativeScript, …)
• SQL lekérdező és adatkezelő nyelv ismerete
• Linux operációs rendszer legalább alapszintű ismerete
• Szakirányú végzettség
• Angol nyelv középszintű ismerete

Munkavégzés helye:

• Veszprém

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el a lilla.lencses@adecco.com címre.

Veszprém

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.