Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Senior PHP fejlesztő (Ref.sz.: MTB 66061)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Senior PHP fejlesztő

munkatársat keres kreatív szoftverfejlesztő partnere részére.

Elvárások:

• PHP 5.5+ magabiztos ismerete
• SQL magabiztos ismerete
• Cache megoldások ismerete
• Verziókezelők alapos ismerete ( SVN, Git )
• Linux felhasználói szintű ismerete

Előny:

• Tervezési minták ismerete és használata
• Rendszerszemlélet, absztrakt gondolkodás
• Symfony2+ alapos ismerete
• Javascript magabiztos ismerete és használata, framework ismeret ( jQuery )
• Angol nyelv szakmai és kommunikáció szintű ismerete
• Többfős projektcsapatban szerzett többéves tapasztalat
• Agilis módszertanban való jártasság és szakmai gyakorlat
• Élő webes referenciák
• Nagyterheltségű rendszerek fejlesztésében való jártasság

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
• Kellemes és fiatalos munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.lencses@adecco.com címre.

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.