Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépészmérnök (Ref.sz.: MTB 66035)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, élelmiszeripari partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépészmérnök

(élelmiszeripari területre)

Feladatok:

· Termelési és csomagoló berendezések karbantartásának biztosítása

· Karbantartási tervek elkészítése

· Erőforrások biztosítása

· Karbantartások ellenőrzése és dokumentálása

Elvárások:

· Gépészmérnök végzettség

· 3-5 év releváns tapasztalat

· Angol nyelvtudás

· PC ismeret

· önállóság

Előny:

· SAP ismeret

· TPM rendszer ismerte

Amit kínálunk:

· Versenyképes alapbér és juttatási csomag

· Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

· Felelősség, kihívást jelentő feladatok

· Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

· Bük

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a melinda.linka@adecco.come- mail címre!

Bük, Vas megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.