Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati referens (Ref.sz.: MTB 66684)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati referens

Feladatok:
• Megrendelések rögzítése és nyomon követése SAP rendszerben
• Import és export szállítmányozások felügyelése, egyeztetés a nemzetközi fuvarszervezőkkel
• Napi kapcsolattartás az értékesítőkkel, a logisztikai központtal és az ügyfelekkel
• Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása írásban és szóban
• Helyi logisztikai központokkal való együttműködés a szállítást érintő kérdésekkel kapcsolatban
• Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
• Minimum 3 éves tapasztalat ügyfélszolgálati területen
• Felhasználói szintű MS Office ismeret
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, proaktív személyiség

Amit kínálunk:
• Határozott, 2 évre szóló munkaszerződés
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Lehetőség az idegen nyelv mindennapi használatára
• Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: generic1@adecco.com ! Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.