Ügyfélkapcsolati referens (Ref.sz.: MTB 66684)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, II. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati referens

Feladatok:
• Megrendelések rögzítése és nyomon követése SAP rendszerben
• Import és export szállítmányozások felügyelése, egyeztetés a nemzetközi fuvarszervezőkkel
• Napi kapcsolattartás az értékesítőkkel, a logisztikai központtal és az ügyfelekkel
• Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása írásban és szóban
• Helyi logisztikai központokkal való együttműködés a szállítást érintő kérdésekkel kapcsolatban
• Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
• Minimum 3 éves tapasztalat ügyfélszolgálati területen
• Felhasználói szintű MS Office ismeret
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, proaktív személyiség

Amit kínálunk:
• Határozott, 2 évre szóló munkaszerződés
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Lehetőség az idegen nyelv mindennapi használatára
• Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: generic1@adecco.com ! Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.