Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Karbantartási Manager (Ref.sz.: MTB 66666)

Feladatok:

· Fröccsöntési üzemrész kialakítása (tervezés és irányítás)

· Körülbelül 10 fröccsöntő gép telepítése a termelési területre

· Karbantartási csapat (kb.: 5-10 fő) irányítása

· A cég karbantartási osztályának képviselete

Elvárások:

· Műszaki mérnöki végzettség (elektromos vagy mechanikai)

· Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat (autóipari előnyt jelent)

· Vezetői tapasztalat

· Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

· Versenyképes alapbér és juttatási csomag

· Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

· Felelősség, kihívást jelentő feladatok

· Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

· Túrkeve

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar, angol és német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a melinda.linka@adecco.come- mail címre!

Szolnok

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.