Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Édesipari csomagoló (Ref.sz.: MTB 65750)

Miskolci telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk női munkatársakat

ÉDESIPARI CSOMAGOLÓ

munkakörbe

Feladatok:

· Termékek kézi csomagolása

· Kézi anyagmozgatás

· Késztermékek dobozolása

· Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

· Általános iskolai végzettség

· Több műszakos munkarend vállalása

· Jó kézügyesség

· Megbízható személyiség, felelősségtudat

· Gyors és pontos munkavégzés

· Büntetlen előélet

Amit ajánlunk:

· Stabil hátterű cég

· Béren felüli juttatások

· Hosszú távú munkalehetőség

· Vidéki munkatársaknak munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a iroda.miskolc@adecco.com e-mail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.