Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő (Ref.sz.: MTB 64803)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, szombathelyi multinacionális elektronikai alkatrészgyártó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

3 vagy 4 műszakos munkarendbe

Főbb feladatok:

· Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása,

· Elektronikai alkatrészek szerelése.

Elvárások:

• 18. életév betöltése

• Legalább 8 általános iskolai végzettség

Előny:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

• Juttatások: versenyképes fix alapbér + Teljesítményarányos bónusz + Cafeteria

• Étkezési utalvány, már az első ledolgozott hónaptól

• Modern, színvonalas munkakörnyezet

• Jó munkahelyi légkör

• Kedvezményes munkahelyi étkezés többféle választható menüből

• Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

• Bejárás/szállás támogatása.

Munkavégzés helye:

· Szombathely

További információ: Adecco Kft, 06-30/516-6403

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Szombathely

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.